7 krokov, ako sa stať milionárom od Granta Cardoneho

Grant Cardone je medzinárodný biznis expert a spíker, autor bestsellerov, mentor a v neposlednom rade, aj multimilionár. Ako veľa ďalších ľudí, aj on začínal od nuly a svoje bohatstvo budoval z ničoho. Dnes vám preto môže prezradiť kroky, ktoré vám budú na vašej ceste nápomocné.

Ešte pred tým sa ale uistite, že to máte v hlave v poriadku ohľadom peňazí ako takých. Musíte zbúrať blok, že zarábať veľa peňazí je zlé a sebecké. Berte to ako vašu povinnosť, zodpovednosť a nevyhnutnosť.

Tu je 7 krokov, ako sa stať milionárom:

1. Rozhodnite sa stať sa milionárom

Musíte sa pre to rozhodnúť. Povedzte si: „Stanem sa milionárom a urobím pre to všetko, čo bude potrebné.“ Musíte si byť toho vedomí. Zapisujte si to každý deň. Musíte to dostať do povedomia.

Keď dostane do povedomia to, že si chcete kúpiť nový Mercedes, začnete všade okolo vidieť nové Mercedesy. Je to presne o tom istom – rozhodnite sa a dostaňte to do povedomia.

2. Nasledujte peniaze

Buďte tam, kde sú peniaze – dostaňte sa medzi nich. Ak niekde pracujete a myslíte si, že nezarábate toľko, koľko si myslíte, že by ste zarábať mali, nemusíte nutne zmeniť prácu. Začnite v tejto firme hľadať miesto, kde sú peniaze – pozíciu, kde môžete zarábať viac. V každej firme sú peniaze, stačí ich nájsť. Nájdite správne vozidlo, ktoré vás k nim dovedie.

3. Zamerajte sa na peniaze

Hľadajte stále príležitosti, ako zarobiť peniaze. Keď sa ide niekto baviť do klubu, niekto hľadá partnera, s ktorým môže zarobiť peniaze. Niekto ide večer do kina, niekto ide na večeru so zákazníkom.

Čo čítate? Čítate o tom, čo sa deje vo svete a čo nemôžete ovplyvniť, alebo čítate knihy, ktoré vás obohatia hodnotnými a dôležitými informáciami, ktoré sú pre vás potrebné?

4. Spočítajte si to

Keď chcete zarobiť 1 000 000€ za rok, potrebujete zarobiť 83 333€ za mesiac alebo 2739€ za deň. Prispôsobte tomu váš deň. S koľkými ľuďmi sa musíte stretnúť, koľkým ľuďom musíte zavolať, koľko prezentácií musíte vytvoriť, koľko ľudí musíte osloviť?

Myslíte, že by ste mohli každý deň presvedčiť 28 ľudí dať vám 100€ / 56 ľudí dať vám 50€ / 112 ľudí dať vám 25€? Keď chcete zarobiť 1 milión za 2 roky, stačí tieto čísla vydeliť dvomi. Spočítajte si to a začnite pre to robiť maximum. Pripadá vám to ako nesplniteľná úloha?

5. Zavolajte 5 ľuďom denne

Dostaňte sa každý deň medzi 5 ľudí, ktorí môžu zmeniť váš život. Urobte si zoznam 5 ľudí, medzi ktorých sa môžete dostať, ľudí, medzi ktorých je možno ťažké sa dostať.

6. Nájdite si podporu

Obklopte sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí vám na tejto ceste pomôžu, podporia a ktorí majú rovnaký cieľ – stať sa milionárom. Prestaňte sa stretávať s tými, ktorí vás sťahujú dole a spochybňujú váš cieľ.

Načúvajte iba tým, ktorí sú tam, kde chcete byť aj vy a ktorí dosiahli to, čo chcete aj vy. Títo ľudia vám môžu skutočne pomôcť a ušetriť vám veľa času.

7. Buďte skvelí, pretože nič iné neplatí

Buďte skvelí! Robte všetko, čo robíte, naplno a neustále na sebe pracujte. Snažte sa byť tou najlepšou možnou verziou seba samého. Staňte sa najlepším vo svojom odbore a nikdy nezačnite stagnovať.„Najlepší spôsob, ako zostať prvý, je pracovať, ako by ste boli druhý. Verte, že môžete byť najlepší, ale pracujte, akoby ste sa mali ešte veľa čo učiť.“ Patrick Bet-David

Zdroj: grantcardonetv.com, Obrázok: grantcardonetv.com

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použié iba pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov