Grant Cardone: Z odvykačky milionárom vo veku 30 rokov. Toto je tá vec, ktorú pre to musíte urobiť

grant cardone

Keď som mal 25 rokov, bol som stratený, na dne vo všetkých smeroch svojho života a ocitol som sa v rehabilitačnej liečebni kvôli drogovej závislosti. Nemal som žiadne sebavedomie a žiadne peniaze. Keby ste ma vtedy videli, pravdepodobne by ste predpokladali, že môj život nikam nesmeruje a že neexistuje šanca, že vo veku 30 rokov zarobím svoj prvý milión dolárov.

Či už máte 18, 22, 29, alebo 40 rokov, vždy je čas obrátiť váš život naruby a dokonca začať žiť váš vysnívaný život, o ktorom ste doteraz iba fantazírovali – ale je tu jedna vec, ktorú musíte urobiť, aby sa to všetko stalo:

Byť all-in.

Odhodlanie je niečo, čo mi pomohlo stať sa úspešným majiteľom viacerých firiem. Akonáhle som sa pre niečo odhodlal, bol som schopný zvýšiť svoju produktivitu v každej oblasti. Možno som mal toho niekedy nad hlavu, ale odhodlal som sa k mysleniu typu „urobím pre to čokoľvek“.

Väčšina spoločnosti odrádza od mentality „byť all-in“, pretože sa učíme hrať na istotu a chrániť sa pred stratami a neznámym. Existuje tiež mýtus o tomto „opatrnom myslení“, v ktorom sa uvádza, že vaša energia, kreativita a úsilie sú fyzické a majú obmedzenú kvantitu, ktorá sa nedá doplniť. Môžem vás uistiť, že úspešní ľudia sú ochotní robiť veľké veci a nedržia sa takýchto limitov.

Odhodlať sa pre niečo je často vnímaná ako negatívna vec, no v skutočnosti je to skvelá vec. Odhodlaním myslím skočiť na príležitosť predtým, ako preskúmate všetky detaily – odhodlať sa pre niečo a ostatok vyriešiť neskôr.

Keď príde v živote na dôležité veci ako peniaze, motivácia, kreativita, zdravie, energia, nápady a láska, mali by ste do nich ísť naplno a all-in toľkokrát, koľkokrát je to možné, pretože aj keď zlyháte, môžete do toho ísť all-in znovu a znovu. Čo musíte urobiť, je spáliť mosty, ísť all-in do vášho plánu A a nemať žiadny plán B, pretože v skutočnosti, plán B je uspokojenie sa s priemerom.

Čoskoro uvidíte rozdiel medzi tým byť niekým, kto sa vzdáva a tým, kto sa k niečomu odhodlá a všimnete si, že väčšina ľudí, ktorí sa na veci sťažujú sú často tí, ktorí sa nikdy neprejavia.

Nechajte ostatných ísť po pláne B. Vy musíte ísť all-in do plánu A a nenechať vašu nočnú moru stať sa skutočnosťou. Ak sa chcete stať milionárom do tridsiatky, tak sa ním staňte. Ostatní to dokázali. Ak už máte tridsať, odhodlajte sa stať sa milionárom do 35-ky, 40-ky alebo do 70-ky. Proste sa odhodlajte a dostaňte sa medzi ľudí, ktorí v živote veci uskutočňujú.

Zdroj a Obrázok: https://www.linkedin.com/pulse/from-rehab-millionaire-30-grant-cardone?trk=mp-reader-card

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použié iba pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov