Milionár Brad Lea: Prečo väčšina ľudí zostane neznáma a priemerná a nikdy nenájde úspech alebo slávu? Chýba im táto vlastnosť

Väčšina ľudí sa bojí stratiť to, čo majú, aby získali to, čo chcú. To je dôvod, prečo väčšina ľudí nikdy nenájde úspech alebo slávu.

Nebudú riskovať to, že sa vrátia o krok späť, že zarobia menej peňazí a že vynaložia úsilie naviac len kvôli šanci získať to, čo chcú.

Prečo?

Pretože sa v konečnom dôsledku boja stratiť. Obávajú sa, že by nakoniec mohli skončiť s ničím, takže namiesto toho nerobia nič, a preto väčšina zostane neznáma a priemerná.

V podstate sa sústreďujú na to, čo by mohli stratiť a nie na to, čo by mohli získať. Obávajú sa, že stratia to, čo majú a skončia s ničím – čo je ironické, pretože podľa môjho názoru, ak nemáte to, čo chcete, už nemáte nič.

Verte mi. Bol som v rovnakej situácii, ale nemal som strach nechať ísť to, čo som mal… a teraz mám viac, ako som si myslel, že budem mať.

V podstate sa nebojím stratiť.

Prestaňte sa báť. Je viac ako pravdepodobné, že to, čoho sa bojíte, sa aj tak nestane. Ak zmeníte to, čoho sa bojíte a vaša túžba po tom, čo chcete, bude väčšia, ako strach, že stratíte to, čo máte, pravdepodobne skončíte s viac, než ste si kedy mysleli.

Pokiaľ ste ochotní si to odmakať, znášať bolesť a nepohodlie v tom, že pre to robíte všetko potrebné, som si istý, že nájdete úspech, po ktorom túžite.

Svet nám nič nedlhuje –  to ale neznamená, že nemôžeme mať všetko v ňom. Všetko, čo musíme urobiť, je chopiť sa šance a byť ochotní stratiť.

Buďte ochotný vzdať sa všetkého, čo máte, aby ste získali všetko, čo chcete.

Zdroj: linkedin.com, Obrázok: Facebook.com

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použié iba pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov