Multimilionár Andy Frisella: Toto je tá najlepšia rada, akú vám môžem dať

Andy Frisella je niekto, s kým sa život nemaznal. Keď si pred 17 rokmi s jeho najlepším priateľom otvoril prvý obchod s výživovými doplnkami, v 1. deň predali produkty iba v hodnote 7$. Trvalo im ďalších 7 rokov, kým zarobili za mesiac viac, ako 695$. Až v 10. roku v biznise boli schopní si každý priniesť domov 45 000$. Dnes jeho firmy, ktoré predávajú a distribuujú fitnes a nutričné produkty a produkty na chudnutie – majú tržby presahujúce 100 miliónov dolárov ročne.

V rozhovore s Brianom D. Evansom, Andy Frisella hovoril o najlepšej rade, ktorú môže ľuďom dať. Tu je:

Najlepšia rada, ktorú vám môžem dať je toto: Buďte agresívne trpezliví.

Myslím, že agresívna trpezlivosť je vlastnosť, ktorá najviac chýba tým, ktorí neuspejú a najbohatšia vlastnosť tých, ktorí uspejú.

Spôsob, akým by som vysvetlil pojem „agresívna trpezlivosť“ je asi taký:

Musíte pochopiť, že nezáleží na tom, koľko peňazí miniete, aký dobrý ste alebo aký skvelý je váš produkt – čas bude vždy faktorom. Je to ako by ste piekli koláč – môžete mať tie najlepšie ingrediencie, no ak mu nedáte čas, aby sa upiekol, neupečie sa.

Agresívna trpezlivosť je uvedomovanie si, že čas bude faktorom, ale tiež uvedomovanie si, že kým nechávate veci, aby sa piekli, robíte všetko, čo môžete, aby ste rástli, zlepšovali sa a stávali sa tak lepším človekom, ako ste boli, keď ste začali piecť. To je význam bytia agresívne trpezlivým.

To je niečo, s čím má väčšina ľudí problém. Snažia sa byť buď trpezliví a nič popri tom nerobia alebo urobia všetko za 1 deň a nie sú vôbec trpezliví.

Buďte agresívne trpezliví – to je tá najlepšia rada, ktorú by som dal všetkým a nezáleží na tom, aký cieľ chcú dosiahnuť.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=v44gIGbguGQ, Obrázok: http://www.influencive.com/andy-frisella-story-creating-fitness-nutrition-podcast-empire-nothing/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použié iba pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov