O NÁS

Prinášame vedou overené stratégie tvorby, 
ale i udržateľnosti zmien

Pre garantovanie kvality sme sa spojili s odborníkmi na oblasti 
leadership, inovácie, firemná kultúra, change management a business stratégie.

zakladateľ Myslenia úspešných,
Global Business Development Strategist,
NLP Master

expert klubu v oblasti leadershipu, inovácií, firemnej kultúry a change managementu

Peter Betyár

zakladateľ Myslenia úspešných,
Global Business Development Strategist, NLP Master

20 rokov pôsobil v hotelierstve z toho 13 rokov v zahraničí, kde je vyhľadávaným expertom. Spolupracoval s renomovanými značkami ako Radisson, Clarion, Hilton, Marriott, Savoy.

Tvrdí, že špičkový hotel vytvárajú najmä ľudia, ktorí v ňom pracujú. Preto je kľúčové podporovať a zameriavať sa najmä na rozvoj ľudských zdrojov a neustále sa vzdelávať.

Zameriava sa najmä na online stratégie predaja a procesy nastavovania štandardov, čo ho priviedlo v roku 2009 k štúdiu Neurolingvistického programovania a psychologie.

Vďaka tomu, že žije v multikultúrnom prostredí získal rozhľad a praktické skúsenosti s rôznymi typmi ľudí.

Bolo mu dopriaté dostať sa v zahraničí k mentorom, ktorí pomohli na vrchol napr. Billovi Clintonovi, Andre Agassimu, Serene Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a ďalším. Od nich sa mohol učiť.

Je certifikovaným koučom a mentorom. Jeho vášňou je pomáhať ľuďom prebúdzať a objavovať ich skryté sily a zdroje, rozvíjať ich skutočný potenciál.

Je držiteľom certifikácie NLP Master organizácie INLPTA, Jeho mentormi sú svetovo uznávané osobnosti a autori bestsellerov ako Brian Tracy, Eckhart Tolle, Anthony Robbins, Deepak Chopra.

Je CEO a zakladateľom online vzdelávacej platformy MYSLENIE ÚSPEŠNÝCH, kde veľmi úzko spolupracuje s erudovanými a uznávanými odborníkmi a neurovedcami.

Verí, že v každom z nás je potenciál. Ide len o to, či ho objavíme a využijeme.

Motto, ktorým sa riadi v živote je: ”Sme výsledkom nášho myslenia.”

Mgr. Ján Uriga, PhD.

expert klubu v oblasti leadershipu,
inovácií, firemnej kultúry a change managementu

Ján Uriga získal PhD. na Ústave experimentálnej psychológie SAV, kde sa zaoberal výskumom a aplikáciou sociálnej inteligencie a rozhodovacích procesov lídrov.

Od 2003 do 2009 pracoval ako HR manažér vo verejnej správe a medzinárodných korporáciách.

Od roku 2010 sa venuje konzultačným projektom v oblasti strategického riadenia zmien, inovácií, leadershipu a firemnej kultúry.

Externe vyučuje na FSEV a vedie MBA modul change managamentu a inovácií pre automotive sektor v spolupráci s viedenskou technickou univerzitou.

Od 2018 je leadrom Experience Centra v Prahe, ktoré je zamerané na inovácie v oblastí zákazníckej a zamestnaneckej skúsenosti cez digitálne riešenia.

Myslenie úspešných

Staňte sa členom online klubu Myslenie úspešných a získajte inšpirácie v oblasti inovácií,

leadershipu, change managementu, firemnej kultúry a business stratégií