5 posilňujúcich prehlásení, ktoré vás zbavia strachov raz a navždy

strach

Už ste niekedy mali jeden z tých dní, keď ste sa prebudili a želali ste si, aby sa už tento deň skončil? Myšlienka vyliezť z postele a čeliť svojmu dňu sa zdala skľučujúca. Strach sa do značnej miery rodí z príbehu, ktorý si neustále opakujeme v hlave.

V dni, keď sa ráno zobudíte a cítite sa inak, ako skvele, nakŕmte svoju myseľ týmito 5 prehláseniami:

1. Prekonávam svoj strach zo všetkého a svoj život žijem odvážne.

2. Nepotrebujem sa báť, pretože strach nie je z prítomnosti, ale minulosti a budúcnosti, ktoré v súčasnosti neexistujú.

3. Verím, že táto situácia či stav sa nakoniec nadobro obráti. Hoci možno neviem ako, stále si vyberám v to dnes veriť a vstúpim do svojho dňa dychtivo, aby som našiel príležitosti, nie prekážky.

4. Nenechám sa odradiť a nedovolím vonkajším silám diktovať to, čo viem, že je v mojom srdci pravdivé. Nedovolím názoru druhého zabiť môj sen alebo zraniť moje srdce. Toto je o bytí samým sebou, vyjadrovanie svojho autentického hlasu a pochopenie, že to za mňa nikto nedokáže urobiť.

5. Už viac nie som obeťou a prestávam obviňovať moju situáciu a ľudí okolo mňa za to, ako sa cítim, pretože ma to len oberá o radosť a úspech. Pretože viem, že som sa narodil, aby som zvíťazil a uspel, budem sa celou mojou silou usilovať, aby som zmenil svoj život k lepšiemu a posilňoval ostatných, aby urobili to isté.

Zdroj: https://addicted2success.com/motivation/5-empowering-statements-that-will-get-rid-of-your-fears-once-and-for-all/,
Autor: Janette Getui https://addicted2success.com/author/janettegetui/

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použié iba pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov